ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Haberler Yerel > AFRİN HAREKATINA DESTEK KAMPANYASI

AFRİN HAREKATINA DESTEK KAMPANYASI
Son Güncellenme : 27 Mar 2018 17:55

İlçe Kaymakamlığı, Belediye Başkanlığı, İlçe Müftülüğü ve Malmüdürlüğü tarafından ortaklaşa başlatılan “Afrin Harekatına Destek Kampanyası” hakkında, organizasyon da görev alan kurul üyeleri tarafından ortak basın açıklaması yapıldı.

Belediye Başkanlığı Meclis Toplantı Salonu’nda Şehitler ve başarı için dua yapılarak başlanılan basın toplantısına Kurul Başkanı Lütfi Keskin, Sorumlu Üyeler Necati Temur ,Eşref Atçı ve basın mensupları katıldı.

Oluşturulan Kurul adına basın açıklamasında bulunan Kurul Başkanı Lütfi Keskin başlatılan bu desteğin, cansiperane savaşan Mehmetçiğimizin tarihimize şanlı bir zafer olarak eklediğini ve milletin yüzünü güldürdüğünü belirtti. Kampanyanın 9 Nisan’da sona ereceğini sözlerine ekleyen Keskin; “Mehmetçiğimizin yüzünü bir nebze güldürmek motivasyonlarını arttırmak ve bu büyük milletin yanlarında olduğunu ifade bilmek adına, Kulu halkı tarafından bağışlanan kurbanlarımızın sınırda dualarla kesip,etlerini yiğit Mehmetçiklerimize bağışlayacağız. Bu amaçla verilen hesaba veya makbuz karşılığında bağışlarınızı bekliyoruz” dedi.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Kod Eşlem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Bu Haberler Dikkatinizi Çekebilir

Vizyonda neler var?

Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir
ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.