ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Haberler Yerel > AHMET SORGUN İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ

AHMET SORGUN İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ
Son Güncellenme : 08 Şub 2018 14:56

AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Sorgun, AK Parti İlçe Başkanlığı’na hayırlı olsun ziyaretinde bulunurken, Belediye Başkanı Ahmet Yıldız ile makamında görüştü.

AK Parti İlçe Başkanlığı’na seçilen İsa Ölçer ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulunan AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Sorgun Cuma Namazı’nı Yeşil Cami’de kıldı. Kulu’da bunun gibi güzel bir mimariyle yapılmış Yeşil Cami’nin yapılmasında emeği geçenlere teşekkür etti.

Sorgun; “Bugünkü başarımızda ilçe, il ve ülke ölçeğinde doğru yolda olduğumuzu biliyoruz ki başarılıyız. Bu anlamda Kulu bizim her zaman iftihar ettiğimiz bir yerdir. Kulu’da ülkemizin bir çok yerinden insanımızın olduğu ve gıpta ile bakılan bir İlçemizdir. Aslında Kulu, Konya’ya giderken bahsedilmemesi imkansız bir yerdir. Vekil arkadaşımızın birisi İsveç’e gittiğinde hep Kulu’dan bahsedildiğine şahit olmuştur. O bakından Kulu Kulu’dan daha büyüktür.

Başarı için çalışmamız şarttır. Milletimizin duasını alacağız ama gece gündüz demeden çalışacağız. İlçe Başkanı başta olmak üzere, yönetim kurulu üyeleri de, mahalle temsilcileri de çalışacaktır. Seçim takviminin başlamasına 11 ay kaldı. Seçim takvimine girildiğinde çalışmalara geç olur. Önemli olan seçimden önce olan çalışmalardır.

Bizle ülkemizin her yeriyle bir ve beraberiz. Geçenlerde Kırıkhan’daydım. Oradaki vatandaşlarımız devletimize, milletimize ve değerlerimize büyük bir bağlılık gösterdiklerini gördüm. Çok net ifade etmek isterim ki, bu operasyonun tek amacı terörü imha etmektir” dedi. AK Parti İlçe Başkanı İsa Ölçer günün anısına üzerinde Elif harfi olan bir tablo hediye etti.

Ziyarette basına kapalı bölüme geçildi. Sorgun daha sonra İlçe Belediyesi’ne ziyarette bulundu. Belediye Başkanı Dr. Ahmet Yıldız, AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Ahmet Sorgun’u, Belediye önünde karşıladı. Yıldız’ın makamında ağırladığı Sorgun ve AK Parti İlçe Teşkilatı ile hoş sohbet ortamında geçti. Yıldız, günün anısına Sorgun’a hediye takdim etti.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Kod Eşlem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Bu Haberler Dikkatinizi Çekebilir

Vizyonda neler var?

Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir
ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.