ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Haberler Yerel > AK PARTİ İLÇE BAŞKANI İSA ÖLÇER’İN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

AK PARTİ İLÇE BAŞKANI İSA ÖLÇER’İN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI
Son Güncellenme : 10 Oca 2018 16:40

AK Parti İlçe Başkanı İsa Ölçer 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Gazetemize kutlama mesajı gönderdi.

Ak Parti İlçe Başkanı İsa Ölçer mesajında;

“Devlet ve millet olarak basından beklentimiz, her zaman basın etiğine bağlı kalmak, yanlış anlaşılmalara fırsat vermemek, halkı doğru ve tarafsız bir şekilde bilgilendirmek olmalıdır. Bu Türkiye gibi yoğun bir gündeme sahip ülkeler için hayati bir öneme sahiptir.

İlçemizde yerel basının dinamik olması ilçemizin tanıtılması, sorunlarının dile getirilmesi ve çözüme kavuşturulması noktasında bizlere yardımcı olmaktadır. Basınımızın büyüdüğünü, kalitesini ve kadrosunu arttırarak güçlendiğini görmek bizler için memnuniyet vericidir.

Bu duygu ve düşüncelerle, tüm basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor, fedakârca görevini yürütmeye çalışan tüm basın mensuplarına başarı ve mutluluklar diliyorum” dedi

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Kod Eşlem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Bu Haberler Dikkatinizi Çekebilir

Vizyonda neler var?

Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir
ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.