ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Haberler Yerel > BAŞKAN VEKİLİ ŞAHİN’DEN HASTANE’YE TIP BAYRAMI ZİYARETİ

BAŞKAN VEKİLİ ŞAHİN’DEN HASTANE’YE TIP BAYRAMI ZİYARETİ
Son Güncellenme : 14 Mar 2018 16:32

İlçemiz Belediye Başkan vekili Asker Şahin, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle Devlet Hastanesi’ndeki doktorları ve sağlık çalışanlarıyla bir araya gelerek çiçek dağıttı.

Belediye Başkan vekili Asker Şahin, 14 Mart Tıp Bayramı sebebiyle ilk olarak Hastane Başhekimi Mustafa Önder Gönen ile görüştü.

Tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladığını belirten Şahin; “Sağlıklı bir yaşam her insanın temel hakkıdır. Sağlık hizmetlerinin en üst seviyeye çıkartılması ve toplum sağlığının güvence altına alınması sosyal devlet anlayışının gereği olarak belirlenmiştir. Bu bakımdan ülkemizde de sağlık alanında ciddi çalışmalar yapılmaktadır. Sağlık hizmetlerinin arzu edilen en üst seviyeye getirilmesi, sağlığımızın korunarak, toplumsal mutluluk ve refahın sağlanması için hekimlerimiz ile diğer sağlık personelimizin, bu görevlerini yerine getirirken gösterdikleri gayret, fedakârlık ve özveri herkes tarafından bilinmektedir.

Sevgi, güven ve takdirini kazanmış kutsal, saygın ve onurlu bu mesleği büyük bir özveriyle yerine getiren Hekimlerimiz ve sağlık hizmetlerini halkımıza ulaştırmada büyük bir özveri ile görev alan tüm sağlık çalışanlarının ‘14 Mart Tıp Bayramı’nı kutlar, başarılı çalışmalarının devamını dilerim” dedi.

Belediye Başkan vekili Şahin, daha sonra poliklinikleri gezdi. Burada görevli tüm doktorlar ve sağlık çalışanlarının Tıp Bayramı’nı kutlayarak, sağlık çalışanlarına çiçek hediye etti.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Kod Eşlem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Bu Haberler Dikkatinizi Çekebilir

Vizyonda neler var?

Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir
ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.