ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Haberler Yerel > DEVLET HASTANESİ’NDE ATIL ÜRÜNLERDEN DOĞAL DEKORATİF ÇİT DÜZENLEMESİ

DEVLET HASTANESİ’NDE ATIL ÜRÜNLERDEN DOĞAL DEKORATİF ÇİT DÜZENLEMESİ
Son Güncellenme : 23 Kas 2017 14:53

İlçemiz Devlet Hastanesi, bahçesine çim ekili alanlara atıl ürünlerden doğal dekoratif çit yaparak koruma altına aldı.

İlçe Devlet Hastanesi yetkilileri ek binası yapımı sırasında bahçe peyzaj çalışmalarında,
hastane bahçesine dikimi gerçekleştirilen 200 adete yakın yetişmiş ağacın ayakta durması için destek amaçlı dikilen ahşap çubuklardan çim ekili alanlara doğal dekoratif çit yaptı.

Hastane yöneticilerinin ve personelinin de bizzat çalıştığı bu güzel uygulamada, hem atıl durumda olan odun parçaları değerlendirilmiş olurken, hastane bahçesinde dekoratif doğal bir görüntü oluşturuldu. Yapılan düzenlemeyle birlikte daha güzel ve estetik bir görüntü oluştu. Çim ekili alanlar ise böylelikle koruma altına alınmış oldu.

Daha öncede paylaşım kutusu kurarak kullanılmayan atıl durumda bulunan kıyafet, oyuncak ve kitapları ihtiyaç sahipleri ile buluşturan İlçe Devlet Hastanesi, bu uygulamaları ile örnek olmaya devam ediyor.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Kod Eşlem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Bu Haberler Dikkatinizi Çekebilir

Vizyonda neler var?

Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir
ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.