ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Haberler Yerel > DEVLET HASTANESİ’NDEKİ TAŞERON İŞÇİLERİN KADRO SEVİNCİ

DEVLET HASTANESİ’NDEKİ TAŞERON İŞÇİLERİN KADRO SEVİNCİ
Son Güncellenme : 28 Mar 2018 18:15

İlçe Devlet Hastanesi’nde çalışan 58 kişi kadro sevincini, hastane bahçesinde bir araya gelerek kutladı.

Devlet Hastanesi’nin çeşitli birimlerde çalışan taşeron işçiler, 696 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamesi kapsamında, taşeron işçilerin kamuda sürekli işçi kadrosunda istihdam edilmesine imkan verecek kararından sonra mülakat ve sınavda başarılı olarak çalışmaya hak kazanmalarının sevincini hastane önünde bir araya gelerek kutladı.

Hastanenin bahçesinde toplanan 58’e yakın taşeron işçi, uzun zamandır kadro beklediklerini söyleyerek, müjdeli haberin gelmesiyle birlikte büyük mutluluk yaşadıklarını belirttiler.

Personeller, kadroya geçmelerinde öncü olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a, Başbakan Binali Yıldırım’a, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu ve emeği geçenlere teşekkür ettiler.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Kod Eşlem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Bu Haberler Dikkatinizi Çekebilir

Vizyonda neler var?

Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir
ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.