ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Haberler Yerel > DOĞALGAZ HARİTA ÇALIŞMALARI YAPILIYOR

DOĞALGAZ HARİTA ÇALIŞMALARI YAPILIYOR
Son Güncellenme : 08 Şub 2018 15:03

İlçemiz merkez mahallelerinde 4 ekibin yürüttüğü harita çalışmaları yapılmaya başlanıldı.

İlçemize Karakeçili’den doğalgaz ana boru hattının ihalesinin 26 Aralık 2017 tarihinde yapılmasına müteakip, şehir içi hatların döşenmesinde harita çalışması başladı. Önümüzdeki ay Karakeçili’den başlayacak olan ana boru hattı döşemesine müteakip olarak Konya firması Enerya’da şehir içi döşemelere başlayacak. Firmaya daha önce şehir haritası Belediyece teslim edilmişti. Buna istinaden şehir içinde bütün mahallelerde 4 ekip halinde sokak ve caddelerde çalışmalar yapılıyor.

Belediye Başkanı Dr. Ahmet Yıldız’ın belirttiğine göre, şehir içi harita çalışmalarının ardından önümüzdeki ay Karakeçili’nden ana boru hattı için vurulacak ilk kazma ile birlikte şehir içi hat döşemelerine de başlanacağı belirtilmişti. Yıldız Ekim ayından itibaren doğalgazın yakılmasına başlanacağını da dile getirmişti.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Kod Eşlem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Bu Haberler Dikkatinizi Çekebilir

Vizyonda neler var?

Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir
ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.