ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Dünya'dan > FİLİSTİN ZULMÜNE KARŞI YÜRÜYÜŞ YAPAN KOÇ İLÇEMİZE ULAŞTI

FİLİSTİN ZULMÜNE KARŞI YÜRÜYÜŞ YAPAN KOÇ İLÇEMİZE ULAŞTI
Son Güncellenme : 08 Oca 2018 11:00

Filistin’de yapılan zulme karşı İstanbul’dan yürüyüşe başlayan Nurettin Koç yürüyüşünün 21’inci gününde İlçemize ulaştı.

İstanbul’da yaşayan evli ve 3 çocuk sahibi 35 yaşındaki Nurettin Koç, Filistin ve Kudüs’te yaşanan zulme karşı 17 Aralık tarihinde başladığı,varış noktası Kudüs olan yürüyüşünde Konya il sınırına girerek İlçemize ulaştı.

Sırt çantası ve Filistin bayrağıyla 21 gündür yürüyen Nurettin Koç, akşam saatlerinde İlçe merkezine geldi. Burada kendisini Avukat Halil Pektaş ve Belediye Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Hüseyin Ordulu tarafından karşılanarak, misafir edildi.

Sabah saatlerinde Konya’ya doğru yürüyüşüne devam eden Koçk havanın kararmasıyla yürüyüşü sonlandırdığını belirtti.

Koç, “Hiçbir dernek veya kişiden yardım almadan, tamamen kendi çabalarımla yürüyüşü gerçekleştirmekteyim. Basında yer almaktan dolayı beni şehir ve ilçelerde Allah rızası için karşılayan ve yardımcı olanlara teşekkür ediyorum. Şu anki hedefim Konya, oradan Hatay’a kadar yürümek. Hatay’dan sonra da Kudüs’e varmayı düşünüyorum” dedi.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Kod Eşlem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Bu Haberler Dikkatinizi Çekebilir

Vizyonda neler var?

Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir
ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.