ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Haberler Yerel > HAYDİ BİL BAKALIM BİLGİ YARIŞMASI FİNALİSTLERİ BELLİ OLDU

İlçemizde Konya Büyükşehir Belediyesi, Medeniyet Okulu ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile organize edilen Ortaokullar arası “Haydi Bil Bakalım” Bilgi Yarışması’nda 4 grupta yapılan elemeler sonucu finalistler belli oldu.

İlçemiz Anadolu Lisesi Konferans Salonu’nda yapılan grup elemelerine İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Adnan Can, İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürü Çetin Çelikkaya, İlçe Milli Eğitim Bilgi İşlem ve Fatih Proje Koordinatörü Yavuz Emektar, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Yapılan Haydi Bil Bakalım Bilgi Yarışması’nda ortaokul öğrencileri 20 soruyu cevapladı. Kıyasıya bir mücadeleye sahne olan yarışmada 1. Grup’tan Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu, 2. Grup’tan Kulu İmam Hatip Ortaokulu, 3. Grup’tan Cumhuriyet Ortaokulu ve 4. Grup’tan Tavşançalı Atatürk İmam Hatip Ortaokulu birinci olarak finale yükseldiler.

25 Aralık 2017 Pazartesi günü saat 9.30’da, Liseler arası Münazara Yarışması ve Ortaokullar arası Haydi Bil Bakalım Finalleri yapılacak.

Paylaş

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Kod Eşlem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Vizyonda neler var?

Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir
ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.