ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Haberler Yerel > İLÇE DEVLET HASTANESİ’NDE AĞRI TEDAVİSİ RADYOFREKANS

İLÇE DEVLET HASTANESİ’NDE AĞRI TEDAVİSİ RADYOFREKANS
Son Güncellenme : 09 Oca 2018 12:39

İlçemiz Devlet Hastanesi resmi internet sitesi ve sosyal medya hesabında yapılan paylaşımda, ağrı tedavisinde yeni yöntemler kullanılmaya başlandığı bilgisi verildi.

İlçe Devlet Hastanesi’nin 75 Yataklı Ek Hizmet Binası’na geçtiğinden bu yana, hızla artan hizmet kalitesi ve tedavi yöntemlerine bir yenisini daha ekledi. Böylece Büyükşehirlerin ihtiyacı bir tedavi yöntemi İlçe Devlet Hastanesi’nde vatandaşın hizmetine sunularak, bir eksik daha giderilmiş oldu.

Açıklamada; “Bel ve boyun eklemlerinin kireçlenmesi, faset (Omurga Ağrısı) eklem ağrısı, bel ağrısı, omuz, diz, kalça eklemleri artrozu (kireçlenme) olan ilaç tedavileri ya da fizik tedavi yöntemlerine yanıt vermeyen hastalarda. Bel ve boyun fıtıkları. Sakroiliak (Leğen Kemiği- Kalça ağrısı) eklem patolojileri. Omuz ağrısı, donuk omuz. Diz ağrıları, şiddetli diz kireçlenmesi. 6 aydan eski başarısız bel ameliyatına bağlı, tekrarlayan ağrılar. Sırt ve boyun ağrısı. Duruş bozukluğuna bağlı ve mekanik kökenli ağrılar. Topuk dikeni gibi daha bir çok ağrılar bu yöntemle giderilmektedir” denildi.

Bu hizmetin İlçe halkımıza hayırlı olmasını temenni ediyoruz.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Kod Eşlem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Bu Haberler Dikkatinizi Çekebilir

Vizyonda neler var?

Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir
ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.