ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Dünya'dan > İSTANBUL’DAN İLÇEMİZE GÖNÜL BAĞI

İSTANBUL’DAN İLÇEMİZE GÖNÜL BAĞI
Son Güncellenme : 30 Ara 2017 9:59

İlçemize İstanbul’dan gönül bağı kuruldu.

İstanbul’da adını vermek istemeyen iş yeri personelleri İlçemiz Dipdede İlkokulu öğrencilerine çeşitli hediyeler gönderdi.

Çalışanlar, öğrencilerin isim soy isim ve sınıflarını yazarak tüm okul öğrencilerine hediyelerini ulaştırdı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Sultan Ahmet Kaymak, Şube Müdürü Funda Durmuş ve Dipdede İlkokulu Müdürü Tarık Taşbaş, öğrenciler için gelen hediyeleri öğrencilere takdim etti. Dipdede İlkokulu’nda okuyan 1., 2., 3. ve 4. sınıflardaki toplam 100 öğrenciye hediyeleri verildi.

Minikler ise aldıkları hediyeler karşılığında İstanbul’daki ağabey ve ablalarına teşekkür ederek çok mutlu olduklarını ifade ettiler. Minikler sınıflarında hep bir ağızdan “Teşekkürler İstanbul” dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Sultan Ahmet Kaymak ise İstanbul’dan İlçemize gönül bağı kuran iş yeri çalışanlarına hediyeleri için teşekkür etti.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Kod Eşlem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Bu Haberler Dikkatinizi Çekebilir

Vizyonda neler var?

Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir
ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.