ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Haberler Yerel > İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANLIĞI’NA HANİFİ KORMAZ SEÇİLDİ

İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANLIĞI’NA HANİFİ KORMAZ SEÇİLDİ
Son Güncellenme : 10 Şub 2018 13:07

İYİ Parti Kulu İlçe Başkanlığı’nın 1. Olağan Kongresi’ne tek aday olarak giren Hanifi Korkmaz, İlçe Başkanlığı’na seçildi.

İlçe Halk Kütüphanesi Kongre Salonu’nda yapılan İYİ Parti 1. Olağan Kongresi’ne İYİ Parti Konya İl Başkan Yardımcısı Rıdvan Peker, İl Yönetim Kurulu Üyeleri Abdurrahman Berkcan, Mehmet Pastutmaz, Mevlüt Arslan, Yeni Meram Gazetesi Köşe Yazarı ve Yönetim Kurulu Üyesi Erol Sunat, İl Disiplin Kurulu Üyesi Duygu Kıvanç Kulbay, İYİ Parti İlçe Başkan adayı Hanifi Korkmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile partililer katıldı.

Kongre divan teşekkülünün oluşturulması ile başladı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının akabinde İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in kongreye katılan partililerine mesajı Konya İl Başkan Yardımcısı Rıdvan Peker tarafından okundu. Faaliyet Raporu ve Kesin Hesap Raporu’nu İl Yönetim Kurulu Üyesi Abdurrahman Berkcan’ın okumasından sonra oy birliği ile kabul edildi.

Dilek ve temenniler bölümünde İYİ Parti İlçe Başkanı Hanifi Korkmaz konuşma yaptı. Korkmaz konuşmasında, İYİ Parti’nin ülkemizin birlik ve beraberliği içinde çalışmalarına devam edeceklerini dile getirirken; “İçimiz biraz daha rahat. Çünkü atama yoluyla göreve geldik. Ama şimdi demokrasinin gereği olan seçime gidiyoruz. Bizim davamız yüreklilerin partisidir. Ferdi olarak değil birlikte çok çalışacağız. Sizler bize destek verirseniz Kulu’yu yeniden kalkındıracağız. Bizler İYİ Parti olarak vatan, bayrak, Kur’an ve ezan aşkıyla çalışacağız. Partimize üye kayıtlarımız devam etmektedir. Hedef Kulu Belediyesi Başkanlığı’nı almaktır” dedi.

İYİ Parti Konya İl Disiplin Kurulu Üyesi Duygu Kıvanç Kulbay ise konuşmasında; “Bizler iyilik hareketi olarak, iyilikle yola çıktık. Amacımız Türkiye’nin iyi ve müreffeh olması. Öncelikle devletimizin bekası için gerçekleştirilen Arfin Harekatı’nda şehit olan vatan evlatlarına rahmet, ailelerine başsağlığı diliyorum. İYİ Parti’ye milletimizin teveccühü çok fazla. Bir umut ışığı olarak görülüyoruz. İYİ Parti ve Genel Başkanımla güneş evvel Allah doğacak. Türk milletine ve devletine inancımız sonsuzdur. İYİ Parti yetişmiş kadrolarıyla devleti yönetmeye taliptir. Bizler merkez partisiyiz. Kulu’yu sizlere, sizleri de Allah’a emanet ediyorum” dedi.

Kongrede konuşmaların ardından seçimlere geçildi. Tek aday olarak, seçimlere katılan Hanifi Korkmaz İYİ Parti İlçe Başkanlığı’na seçilirken, yönetim kurulu ve il delegeleri şöyle oluştu;

Yönetim ve denetim kurulu asil üyeliklere; Hamit Erdoğan, Cebrail Uygur, Abdurrahman Küçükönal, Cafer Orhan, Mehmet Aytekin, Ahmet Murat Şimşek, Çetin Erdoğan, Sait Duyar, Ahmet Ünsal, Vakkas Küçükgöl, Sami Demirkıran, Ahmet Dalgın, Çağrı Orhan, Mevlüt Teke, Hüseyin Menderes Baran, Ali Osman Samancı, Mecibe Çorumlu, Fatma İp, Ahmet Zeki Baltacı, Meltem Kılıç, Havva Berat Altundal ve Emine Şahin.

Yedek üyeliklere; Hacı Hasan Tuncer, Sait Kılıç, Cengiz Baran, Süleyman Ayhan, Sadi Yücel, Sami Görgülü, Oğuzhan Erdoğan, Aşır Demirok, Ecevit Dinçer, Gazi Karaca, Necdet Uygur ve Ahmet Zeki Baltacı.

İl delegeliğine; Hanifi Korkmaz, Hamit Erdoğan, Cebrail Uygur, Abdurrahman Küçükönal, Cafer Orhan, Mehmet Aytekin, Ahmet Murat Şimşek, Çetin Erdoğan, Sait Duyar, Ahmet Ünsal, Vakkas Küçükgöl, Sami Demirkıran, Mevlüt Teke ve Ali Osman Samancı.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Kod Eşlem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Bu Haberler Dikkatinizi Çekebilir

Vizyonda neler var?

Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir
ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.