ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Haberler Yerel > KOMEK-ASEM’DE KAYIT ZAMANI

KOMEK-ASEM’DE KAYIT ZAMANI
Son Güncellenme : 22 Oca 2018 13:55
İlçemizin KOMEK-ASEM’de 2018 Bahar Dönemi kayıtlarımız 24 Ocak Çarşamba günü başlıyor.

 
Konya Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları (KOMEK) ile Aile Eğitim ve Sanat Merkezlerine (ASEM) 2018 Bahar Dönemi kayıtları 24 Ocak-04 Şubat tarihleri arasında yapılacak.
 
KOMEK İlçe Kurs Merkezi’nde 2018 Bahar Dönemi için açılması planlanan branşlar; Almanca A1, Arapça A1, Bağ Budama, Bağlama, Bilgisayar İşletmenliği, Diksiyon, Doğalgaz Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi, Evde Çocuk Bakımı, F Klavye Kullanımı, Giyim, Hasta ve Yaşlı Öz Bakımı, İğne Oyası, İlk Yardım, İngilizce A1 (KYK), İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı, Keçe Aksesuarları Yapımı, Kur’an-Kerim Tevcitli, Kur’an-ı Kerim Elifba, Mefruşat, Mis Sabun Yapımı, Ofis Programları Kullanımı, Pasta Yapımı ve Sunumu, Sürü Yönetimi Elemanı, Takı Tasarım, Tel Kırma ve Yedieminlik olarak belirlendi. Branşlardan yeterli talep olanların için kursların açılacağı bilgisi verildi.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Kod Eşlem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Bu Haberler Dikkatinizi Çekebilir

Vizyonda neler var?

Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir
ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.