ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Haberler Yerel > ÖĞRETMENLER 2023’E HAZIRLANIYOR

ÖĞRETMENLER 2023’E HAZIRLANIYOR
Son Güncellenme : 13 Şub 2018 16:05

İlçemizde Milli Eğitim Bakanlığı, Sosyal Bilgiler Öğretmenlerine 2023’e Projesi kapsamına yönelik eğitimler başladı.

Merkez İlkokulu Konferans Salonu’nda düzenlenen eğitimlerde İlçemizdeki Sosyal Bilgiler Öğretmenleri bilgilendiriliyor. Eğitim, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Proje Koordinatörü Zafer Kaya tarafından veriliyor.

Eğitimlerde, Öğretmenlerimizle 2023’e proje tanıtımı, yenilenen müfredat, ders içi etkinlikler, etkili öğretme ve teknikleri, programda dikkat edilmesi gereken noktalar, örnek uygulamalar, dijital yeterlilikler, materyal geliştirme konu başlıkları ele alınıyor.

Öğretmenlerin mesleki yeterliliklerinin geliştirilmesi amacıyla başlatılan proje kapsamında eğitimler 6 gün sürecek. Projenin ilerleyen aşamalarında tüm öğretmenler branş branş eğitimlere alınacak.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Kod Eşlem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Bu Haberler Dikkatinizi Çekebilir

Vizyonda neler var?

Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir
ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.