ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Haberler Yerel > SAADET PARTİSİ İLÇE TEŞKİLATI’NDAN GAZETECİLER GÜNÜ ZİYARETİ

SAADET PARTİSİ İLÇE TEŞKİLATI’NDAN GAZETECİLER GÜNÜ ZİYARETİ
Son Güncellenme : 10 Oca 2018 16:44

Saadet Partisi İlçe Başkanlığı 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle, Gazetemize ziyarette bulundu.

Ziyarete Saadet Partisi İlçe Başkanı İhsan Gökçe ve İlçe Başkan Yardımcısı Münir Özçelik katıldı.

Özkulu Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Yunus Kıratlı tarafından karşılanan Saadet Partililer, ülkemizin dördüncü gücü olarak nitelendirdikleri basın mensuplarının ve hatta basının temel direği olan yerel basının önemine değindiler. Ülkemizin ilerlemesinde çok büyük katkı sağdıklarını düşündükleri basının her zaman tarafsız ve ilkeli yayın anlayışı içinde olmaları gerektiğini dile getirdiler. Ayrıca yaptıkları basın açıklamasında da;

“Gazetecilik mesleği büyük fedakarlıklar isteyen ve zor şartlarda yapılan önemli bir meslektir.
 
Basın çalışanlarımız, zor şartlar altında bilgi ve haber akışını sağlayarak toplumun doğru bilgi ile aydınlanmasını sağlamaktadırlar.
Kamuoyuna haber ve bilgi akışını objektif bir şekilde sağlamak, toplumsal sorunlar karşısında kamuoyu oluşturmak gibi önemli misyonu taşıyan basın-yayın organlarında çalışan tüm kardeşlerimizin, 10 Ocak Gazeteciler Günü’nü tebrik eder, çalışmalarında başarılar dilerim”denildi.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Kod Eşlem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Bu Haberler Dikkatinizi Çekebilir

Vizyonda neler var?

Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir
ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.