ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Anasayfa > Haberler Yerel > ŞEHİR İÇİ DOĞALGAZ BORULARI GELİYOR

ŞEHİR İÇİ DOĞALGAZ BORULARI GELİYOR
Son Güncellenme : 07 Mar 2018 15:04

İlçemizde doğalgaz için adımlar atıldı. Doğalgaz çalışmaları eş zamanlı başlıyor.

Boru Hatları ile Petrol Taşıma AŞ’nin (BOTAŞ)’ın ardından, Enerya Şirketi’de şehir içi boru hatları için malzemeleri getirmeye başladı.

2018 yılı içerisinde doğalgazın abonelere ulaşması için çalışma yılı olacak, önümüzdeki kış doğalgazla ısınmak isteyen vatandaşlar çalışmayı yakından takip ediyor.

İlçemize doğalgazın gelmesi için 26 Aralık 2017 tarihinde Boru Hatları ile Petrol Taşıma AŞ’nin (BOTAŞ) tarafından Kırıkkale’nin Karakeçili İlçesi’nden gelecek olan doğalgaz ana boru hat ihalesi yapılmıştı. Bunun ardından hız verilen çalışmalarda, Mart ayında başlanacak ve Ekim ayında abonelerin kullanımına verilmesi planlanan doğalgaz için kullanılacak ana hat doğalgaz boruları Dinek Mahallesi’nde yer alan Belediye alanına geçen hafta taşınmaya başlamıştı.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Kod Eşlem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Bu Haberler Dikkatinizi Çekebilir

Vizyonda neler var?

Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir
ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.